Twoja przyszłość z LR

3 ARGUMENTY PRZEKONUJĄCE DO WSPÓŁPRACY Z LR

Zasługujesz na sukces. Możesz go osiągnąć z łatwością, bez kompromisów, z silnym partnerem u boku i długofalową perspektywą. Jako jedno z wiodących europejskich przedsiębiorstw sprzedaży bezpośredniej, oferujemy szansę na poprawę jakości życia.

Tajemnicą naszego sukcesu jest sprawdzony od dziesięcioleci plan marketingu sieciowego, wyjątkowy asortyment produktów prozdrowotnych i kosmetycznych o najwyższej jakości i wiele innych korzyści z partnerstwa. Jeśli właśnie tego szukasz, nie czekaj dłużej. Kontaktuj się ze mną.

Uznanie

Sukces niejedno ma imię – nadaj mu swoje własne! Podróże w różne zakątki świata i wyjątkowy program samochodowy Autokoncept to forma naszego podziękowania za Twoje osiągnięcia. Wydobądź z siebie to, co najlepsze i pamiętaj: jesteś w centrum naszej uwagi.

RÓWNE SZANSE

Każdy ma u nas równe szanse. W firmie LR każdy ma możliwość kształtowania swojego życia i osiągania sukcesów niezależnie od płci, koloru skóry, wyznania lub pochodzenia. Nie jest ważne, skąd pochodzisz, lecz to, dokąd zmierzasz.

Jakość życia

Sukces i jakość życia nie znają granic z LR. Jako Partner LR pracujesz tam, gdzie chcesz, kiedy chcesz i z kim chcesz. Biznes LR może być Twoim głównym lub dodatkowym zajęciem. Dzięki naszemu innowacyjnemu modelowi biznesowemu bez ponoszenia ryzyka generujesz dochód pasywny i podnosisz swój standard życia. Większe dochody, więcej czasu, elastyczności, bezpieczeństwa i zdrowia, po prostu lepsza jakość życia – to wszystko możesz zyskać dzięki LR.

Unikalny program samochodowy

Nasz unikalny program samochodowy Autokoncept to forma uznania dla najbardziej zaangażowanych Partnerów, którzy osiągnęli sukcesy. Do tej pory przekazaliśmy na całym świecie ponad 18000 samochodów z logo LR.

TWOJE PODRÓŻE

Twoje sukcesy i podróże nie znają granic: The sky is the limit. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Ciebie do wspólnego odkrywania świata. Wyjątkowe podróże do niesamowitych miejsc w towarzystwie ciekawych osób to nasza forma podziękowania

za wyjątkowe osiągnięcia, a zarazem motywacja do wyznaczania sobie nowych celów. Podróże są również okazją do wymiany doświadczeń, udziału w szkoleniach oraz do wspólnej zabawy.

TWOJE GWIAZDY

Wysoka jakość produktów jest firmowana znanymi nazwiskami. Międzynarodowe gwiazdy doceniły kompetencje firmy LR. Aktor Bruce Willis, jego żona – modelka Emma Heming-Willis i projektant mody

Guido Maria Kretschmer we współpracy z LR stworzyli swoje osobiste kreacje zapachowe. Odkryj wyjątkowe zapachy LR sygnowane nazwiskiem gwiazd.

TWÓJ BIZNES

LR to przede wszystkim sprzedaż bezpośrednia w najlepszej formie. Jesteśmy jednym z największych niemieckich przedsiębiorstw marketingu sieciowego w branży zdrowia i urody oraz członkiem niemieckiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej BDD i Seldia – European Direct Selling Association.

Oferujemy różne modele współpracy, szanse na zrobienie kariery i wiele innych korzyści. Rozpocznij swoją przygodę z LR już dzisiaj. Czekają na Ciebie bonusy i marża wynosząca aż do 40%.

Czym jest sprzedaż bezpośrednia?

Jako niezależny Partner LR możesz dystrybuować wysokiej jakości produkty LR. Sam decydujesz, czy będziesz pracować dla LR w pełnym wymiarze godzin, czy też będzie to dla Ciebie zajęcie dodatkowe.

Tylko od Ciebie zależy, kiedy, jak, gdzie i z kim pracujesz. Od Ciebie zależy także to, które i ile produktów LR sprzedajesz.

Jakie korzyści daje współpraca z LR?

Brak minimalnych obrotów miesięcznych, a zatem brak presji czasowej. Brak minimalnej wartości zamówienia (poza pierwszym zamówieniem), a zatem brak ryzyka.

Produkty LR kupujesz u nas i są one dostarczane bezpośrednio do Ciebie. Nie ponosisz kosztów magazynowania.

Jakie szanse oferuje LR?

Jako Partner LR możesz osiągać kolejne szczeble kariery. W firmie LR wszystko jest możliwe – od dodatkowego źródła dochodu aż po zarobki na poziomie menadżerskim.

Podczas szkoleń i seminariów oferujemy możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Samochód firmowy, bonusy, podróże i udział w ciekawych wydarzeniach to tylko niektóre korzyści, jakie może Ci przynieść współpraca z LR.

DLACZEGO JESTEŚMY TWOIM NAJSILNIEJSZYM PARTNEREM?

  1. Nasz model biznesowy to nie obietnice, lecz pewność. Dowód? Atrakcyjny, uczciwy plan kariery LR i około 1,5 miliarda € wypłaconych bonusów.
  2. Od ponad 30 lat umożliwiamy spełnianie marzeń życiowych. Już tysiące osób jest zadowolonych z długoletniej współpracy z naszą firmą.
  3. Oferujemy jakość „Made in Germany”. Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości kosmetyki, zapachy i suplementy diety.
  4. Nasz unikalny Autokoncept daje możliwość posiadania samochodów najwyższej klasy w niskich ratach leasingowych – od 1995 roku zaoferowaliśmy już ponad 18 100 wymarzonych samochodów!
  5. Jesteśmy jednym z największych producentów produktów aloesowych w Europie. Do tej pory sprzedaliśmy ponad 55 milionów litrów żelu do picia Aloe Vera.
  6.  Współpracujemy z gwiazdami, jednak naszą prawdziwą pasją jest współpraca z ludźmi takimi jak Ty.

Zawsze warto być marzycielem, ponieważ jest to coś, czego potrzebujemy. Dla mnie żyć to znaczy mieć marzenia i być gotowym do pracy, żeby je zrealizować. Jeśli rozumiesz to tak samo jak ja, napisz na ……. Razem stworzymy plan działania dla Ciebie.

NIKT Z NAS NIE WIE CO POTRAFI, DOPÓKI TEGO NIE SPRÓBUJE

Co oznacza dla Ciebie szczęscie? Praca, która daje uczucie spełnienia i jednocześnie pozwala na spędzanie czasu z rodziną? Perspektywa zdobycia wymarzonego amochodu? To wszystko umożliwia kariera w LR. W życiu są tylko dwie rzeczy, które można zrobić źle: za szybko się poddać lub w ogóle nie spróbować!

WSPIERAMY CIĘ W KREOWANIU WŁASNEJ ŚCIEŻKI KARIERY

Chętnie wskażę Ci drogę, jednak to do Ciebie należy zrobienie pierwszego kroku. Już od pierwszego dnia partnerstwa wspieram Cię poprzez program wdrożeniowy, ponieważ chcę, abyś mógł szybko rozwijać się jako partner LR. Odpowiednie wsparcie biznesowe to dla mnie priorytet, dlatego Firma oferuje Ci włsną stronę internetową, zaproszenie do udziału w seminariach i jesteś na bieżąco informowany o nowościach.

WEŹ ŻYCIE
W SWOJE RĘCE!


I TY skorzystaj z okazji!!! Wierzę, że każda osoba zasługuje na możliwość zmiany życia na lepsze. Oferuję tą możliwość Tobie. Chętnie Ci pomogę. Zmień także swoje życie.


+48 533 534 374

info@sylwiasikora.pl

MASZ PYTANIA?
NAPISZ!

POZNAJ MNIE