Biznes

Wzmacnianie innych w drodze do realizacji ich celów – to moja misja…

3 ARGUMENTY PRZEKONUJĄCE DO WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

Posiadam wieloletnie doświadczenie zarówno w administracji rządowej, samorządowej jak i coachingowej w zakresie rozwoju osobistego oraz Health & Beauty. Z wykształcenia logopeda i ekonomista a także pasjonatka zdrowego stylu życia i medycyny naturalnej. Zaczynając od odpowiedniego odżywiania, odpowiedniej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty moim celem jest zmieniać ludziom życie na lepsze. Liczy się dla mnie uważne i szczere spojrzenie na problemy ludzi. Wspólnie z nimi staram się szukać rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb społeczeństwa.

Koordynując Natura Centrum Zdrowia i Urody współpracuję z zespołem profesjonalistów, gdzie pod jego szyldem skupia się grupa wykwalifikowanych specjalistów, tj. refleksolog, naturoterapeuta, trener personalny, kosmetolog, dietetyk oraz pasjonaci zdrowego stylu życia, z Polski i zagranicy.

„Dzięki ich pomysłowości, energii i ogromnej motywacji, mamy realny wpływ na styl i jakość życia ludzi. Radość sprawia mi to, iż mogę uczestniczyć w różnych międzynarodowych projektach. Doświadczenie opieram na nieustannie kontynuowanej edukacji. Od kilku lat współpracuję z wieloma firmami, buduję efektywne zespoły w Polsce, dołączając do grupy najskuteczniejszych Liderów na świecie. Zarządzając kilkoma zespołami osób, doskonalę swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie. Dbam o rozwój osobisty personelu, dzięki czemu ludzie odnajdują w sobie talenty i pasje. Zdobywają inspiracje, motywację i wiedzę aby realizować nawet najbardziej zuchwałe cele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uważam, że kreatywny zespół to zdrowy zespół zarówno psychicznie jak i fizycznie. W mojej ocenie ludzie wtedy:
– osiągają równowagę pomiędzy ciałem i umysłem;
– zyskują gigantyczne pokłady energii, które pozwalają im być bardziej wydajnym zespołem, bez przeszkód osiągają wszystkie zaplanowane cele w każdym z obszarów swojego życia;

– potrafią wykorzystać korelacje między zdrowiem psychicznym i fizycznym;

W tym obszarze ukończyłam wiele kursów i szkoleń zarówno w Polsce jak i zagranicą aby w pełni móc oddać się działalności doradczej i coachingowej dotyczącej rozwoju osobistego oraz Health & Beauty.

Od zawsze byłam związana z branżą zarówno administracyjną jak i coachingową i dalej się w niej rozwijam. Buduję długofalowe relacje biznesowe, które wypracowane wspólnie powodują osiągnięcie zamierzonych celów.

Realizuje wyznaczone plany. Zleceniodawcy doceniają wysokie zaangażowanie, doskonałą organizację pracy oraz nastawienie na realizację celów.

Podejmuje współpracę z firmami, które kierują się zasadami podobnymi do moich. Proaktywne nastawienie, inicjowanie nowych rozwiązań i pomaganie innym to wartości, które są wspólne zarówno dla mnie jak dla firm ze mną współpracujących.

Moją misją jest wzmacnianie innych w realizacji ich celów, w stworzeniu życia pełnego poczucia satysfakcji. Pokazuję jak być spełnioną, niezależną kobietą. Jestem uzależnioną od wyzwań i adrenaliny optymistką. Wszystkie moje marzenia zamieniam w rzeczywistość. Choć nie zawsze staje się to od razu to i tak uważam, iż nie ma rzeczy niemożliwych.

 

WSPIERAM CIĘ W KREOWANIU WŁASNEJ ŚCIEŻKI KARIERY

Chętnie wskażę Ci drogę, jednak to do Ciebie należy zrobienie pierwszego kroku. Już od pierwszego dnia partnerstwa wspieram Cię poprzez program wdrożeniowy, ponieważ chcę, abyś mógł bardzo szybko się rozwijać Odpowiednie wsparcie biznesowe to dla mnie priorytet, dlatego oferuję Ci własną stronę internetową, zaproszenie do udziału w seminariach oraz bezpłatnych szkoleniach.

Kontakt:
LifeStyle Sylwia Sikora

https://www.facebook.com/sylwia1.sikora

e-mail: mgr.sylwia.sikora@gmail.com

www.sylwiasikora.com

 

WEŹ ŻYCIE
W SWOJE RĘCE!


I TY skorzystaj z okazji!!! Wierzę, że każda osoba zasługuje na możliwość zmiany życia na lepsze. Oferuję tą możliwość Tobie. Chętnie Ci pomogę. Zmień także swoje życie.


+48 533 534 374

info@sylwiasikora.com

MASZ PYTANIA?
NAPISZ!

    [recaptcha]